Eredmények

Greenplan MRC & MRC Junior 2.forduló

2023.05.14. Igrici
( Gy5 ) Igrici SS5 2.31 Km , Rajt: 2023.05.14. (Vasárnap) 16:20
    
 Automatikus frissítés 
Gy5 - Abszolút szakasz eredmény ( 34 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michael Galik
Mario Juhas
( 1 )Subaru Impreza WRX Sti

V. kat
01:56,100

2
Dallos Andor
Makra Tibor
( 4 )Seat Ibiza VR6

V. kat
02:00,802
+4.702
+4.702
3
Tejcsi
Tóth Péter
( 8 )BMW E36

Licenc
02:02,130
+6.030
+1.328
4
Buksi
( 101 )Lada 2107

Előfutó
02:03,376
+7.276
+1.246
5
Üveges Stefan
Üveges Gábor
( 7 )Skoda 120 LR

II. kat
02:04,032
+7.932
+0.656
6
Spéder Bence
Koroknai Dániel
( 20 )BMW E36

V. kat
02:04,416
+8.316
+0.384
7
Gutai Marcell
Molnár Vanda
( 203 )Citroën C2

Előfutó
02:04,951
+8.851
+0.535
8
Spéder Bence
Koroknai Dániel
( 3 )BMW E36

V. kat
02:05,261
+9.161
+0.310
9
Kálmán Zoltán
( 32 )Suzuki Swift

II. kat
02:05,383
+9.283
+0.122
10
Nyeste Krisztián
( 2 )BMW E30

V. kat
02:05,798
+9.698
+0.415
11
Szulics Flórián
( 6 )Toyota Celica

IV. kat
02:07,145
+11.045
+1.347
12
Lőrincz Róbert
( 14 )Suzuki Ignis

Licenc
02:07,377
+11.277
+0.232
13
Paulik Csaba
Doleszák István
( 25 )Lada VFTS

IV. kat
02:08,091
+11.991
+0.714
14
Szécsi Gergő
( 17 )Honda Civic

MRC Junior
02:08,260
+12.160
+0.169
15
Kiss Mátyás
Majoros Péter
( 103 )BMW 320i Touring

Előfutó
02:08,414
+12.314
+0.154
16
Járó Gyula
Járó Vivien
( 22 )Suzuki Swift

III. kat
02:08,720
+12.620
+0.306
17
Dósa Csaba
( 202 )Subaru Impreza WRX

Előfutó
02:08,955
+12.855
+0.235
18
Kiss Péter
( 10 )VW Golf II GTI

IV. kat
02:09,284
+13.184
+0.329
19
Bődi Sándor
Nagy Csaba
( 11 )Lada 2107

III. kat
02:09,343
+13.243
+0.059
20
Nagy Zsolt
( 24 )Lada 21074

III. kat
02:09,760
+13.660
+0.417
21
Bukulya József
( 5 )Lada 2107

IV. kat
02:10,155
+14.055
+0.395
22
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 28 )Honda Civic

III. kat
02:13,250
+17.150
+3.095
23
Gál Sándor
Barna Gábor
( 102 )Lada 2101

Előfutó
02:15,885
+19.785
+2.635
24
Sáfrány László
Bodnár Gergő
( 33 )Suzuki Swift

II. kat
02:17,684
+21.584
+1.799
25
Pásztor István
Boda Sándor
( 23 )Lada VFTS

Licenc
02:19,708
+23.608
+2.024
26
Kiss Péter
( 201 )Lada 2107

Előfutó
02:22,228
+26.128
+2.520
27
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin
( 12 )Lada 2107

III. kat
02:24,862
+28.762
+2.634
28
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 37 )Trabant 601 RS

I.kat
02:25,531
+29.431
+0.669
29
Kormos Gábor
Kormos Gábor
( 18 )Lada 2105

MRC Junior
02:26,109
+30.009
+0.578
30
Kovács Csanád
Kovács Norbert
( 19 )Renault Clio

MRC Junior
02:26,542
+30.442
+0.433
31
Mandala Ricsi
( 200 )Lada 2105

Előfutó
02:30,060
+33.960
+3.518
32
Béres Attila
( 29 )Lada 2107

III. kat
02:31,779
+35.679
+1.719
33
Kovács Pici
Sáfrány László
( 100 )VW Golf IV 4X4

Előfutó
02:33,462
+37.362
+1.683
34
Csizi Zoltán
Hajdu Imre
( 30 )Lada 2105

III. kat
02:34,029
+37.929
+0.567
Gy5 - Bűntetések ( 3 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Gyors
Büntetés
1
Nyitrai Márk
( 12 )Lada 2107

III. kat
Gy5
5
2
Mandala Ricsi
( 200 )Lada 2105

Előfutó
Gy5
5
3
Kálmán Zoltán
( 32 )Suzuki Swift

II. kat
Gy5
5
Gy5 - Szakaszt nem teljesítették ( 4 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Erdélyi Máté
Vadász Szabolcs
( 16 )Suzuki Swift

III. kat
DNF
2
Dallos Andor
Makra Tibor
( 21 )Seat Ibiza VR6

V. kat
DNF
3
Bodó Lajos
( 35 )Lada 2101

II. kat
DNS
4
Babák Gábor
Horváth Kristóf
( 36 )Suzuki Swift

III. kat
DNS
Összetett eredmény ( 18 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michael Galik
Mario Juhas
( 1 )Subaru Impreza WRX Sti

V. kat
10:05,690

2
6.
Spéder Bence
Koroknai Dániel
( 20 )BMW E36

V. kat
10:37,893
+32.203
+32.203
3
5.
Nyeste Krisztián
( 2 )BMW E30

V. kat
10:47,806
+42.116
+9.913
4
3.
Üveges Stefan
Üveges Gábor
( 7 )Skoda 120 LR

II. kat
10:47,843
5.000
+42.153
+0.037
5
10.
Szulics Flórián
( 6 )Toyota Celica

IV. kat
10:53,314
+47.624
+5.471
6
4.
Kálmán Zoltán
( 32 )Suzuki Swift

II. kat
10:53,630
10.000
+47.940
+0.316
7
8.
Paulik Csaba
Doleszák István
( 25 )Lada VFTS

IV. kat
10:57,509
+51.819
+3.879
8
9.
Járó Gyula
Járó Vivien
( 22 )Suzuki Swift

III. kat
10:57,946
5.000
+52.256
+0.437
9
11.
Nagy Zsolt
( 24 )Lada 21074

III. kat
11:00,575
+54.885
+2.629
10
12.
Bődi Sándor
Nagy Csaba
( 11 )Lada 2107

III. kat
11:02,627
+56.937
+2.052
11
14.
Bukulya József
( 5 )Lada 2107

IV. kat
11:07,314
+01:01,624
+4.687
12
16.
Kiss Péter
( 10 )VW Golf II GTI

IV. kat
11:13,627
5.000
+01:07,937
+6.313
13
17.
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 28 )Honda Civic

III. kat
11:20,162
10.000
+01:14,472
+6.535
14
13.
Sáfrány László
Bodnár Gergő
( 33 )Suzuki Swift

II. kat
11:25,991
5.000
+01:20,301
+5.829
15
19.
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 37 )Trabant 601 RS

I.kat
11:52,618
+01:46,928
+26.627
16
18.
Béres Attila
( 29 )Lada 2107

III. kat
12:14,965
+02:09,275
+22.347
17
22.
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin
( 12 )Lada 2107

III. kat
12:56,667
20.000
+02:50,977
+41.702
18
20.
Csizi Zoltán
Hajdu Imre
( 30 )Lada 2105

III. kat
15:15,342
+05:09,652
+02:18,675
Összetettben kiesett ( 5 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
4
Dallos Andor
Makra Tibor

Seat Ibiza VR6
V. kat
OUT
21
Dallos Andor
Makra Tibor

Seat Ibiza VR6
V. kat
OUT
35

Lada 2101
II. kat
OUT
16
Erdélyi Máté
Vadász Szabolcs

Suzuki Swift
III. kat
OUT
36
Babák Gábor
Horváth Kristóf

Suzuki Swift
III. kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 15 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
8
Tejcsi
Tóth Péter

BMW E36
Licenc
101

Lada 2107
Előfutó
203
Gutai Marcell
Molnár Vanda

Citroën C2
Előfutó
3
Spéder Bence
Koroknai Dániel

BMW E36
V. kat
14

Suzuki Ignis
Licenc
17

Honda Civic
MRC Junior
103
Kiss Mátyás
Majoros Péter

BMW 320i Touring
Előfutó
202

Subaru Impreza WRX
Előfutó
102
Gál Sándor
Barna Gábor

Lada 2101
Előfutó
23
Pásztor István
Boda Sándor

Lada VFTS
Licenc
201

Lada 2107
Előfutó
18
Kormos Gábor
Kormos Gábor

Lada 2105
MRC Junior
19
Kovács Csanád
Kovács Norbert

Renault Clio
MRC Junior
100
Kovács Pici
Sáfrány László

VW Golf IV 4X4
Előfutó
200

Lada 2105
Előfutó
Scroll to top