Eredmények

SRC Mini Sprint 2023-2. forduló

2023.05.21. Encs-Fügöd-Ináncs
( Gy6 ) Ináncs-Encs SS6 2.7 Km , Rajt: 2023. május 21. (Vasárnap) 14:30
    
 Automatikus frissítés 
Gy6 - Abszolút szakasz eredmény ( 19 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Hadik András
Kertész Krisztián
( 1 )Ford R5

Teszt
01:28,856

2
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 19 )BMW E30

V. kat
01:40,490
+11.634
+11.634
3
Lovász Gábor
Sziklai János
( 20 )BMW E30

V. kat
01:43,114
+14.258
+2.624
4
Spéder Bence
Kozma Gábor
( 21 )BMW E36

V. kat
01:44,338
+15.482
+1.224
5
Nagy Zoltán
Tóth Péter
( 11 )BMW 325i

X. Licenc
01:45,663
+16.807
+1.325
6
Járó Gyula
Horváth Ádám
( 26 )Suzuki Swift

III. kat
01:48,324
+19.468
+2.661
7
Kálmán Zoltán
Kálmán Zoltán
( 28 )Suzuki Swift

II. kat
01:52,101
+23.245
+3.777
8
Kiss Péter
Csantavéri Dániel
( 23 )VW Golf GTI

IV. kat
01:55,816
+26.960
+3.715
9
Prokop Márton
Bratu Levente
( 7 )Lada 2107

Teszt
01:56,353
+27.497
+0.537
10
Béres Attila
Nyitrai Márk
( 25 )Lada 2107

III. kat
01:58,767
+29.911
+2.414
11
Békési Richárd
Bernát Martin Zsolt
( 5 )BMW 320

Teszt
01:59,143
+30.287
+0.376
12
Oláh Géza
Kuli József
( 10 )Lada 2107

X. Licenc
02:00,324
+31.468
+1.181
13
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert
( 22 )BMW E36

IV. kat
02:00,613
+31.757
+0.289
14
Asztalos László
Asztalos-Ovád-Viktória
( 27 )Honda Civic 1.4

II. kat
02:04,273
+35.417
+3.660
15
Zsiga Vendel
Forgács Tamás
( 15 )BMW E30

V. kat
02:06,149
+37.293
+1.876
16
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 29 )Trabant 601 RS

I. kat
02:14,514
+45.658
+8.365
17
Kocsis Dániel
Hugai János
( 12 )Lada VFTS

VIII. kat
02:22,288
+53.432
+7.774
18
Lehóczki Máté
( 100 )Lada 2101

Előfutó
02:40,261
+01:11,405
+17.973
19
Hornyák Gábor
( 101 )Lada 2101

Előfutó
03:03,972
+01:35,116
+23.711
Gy6 - Bűntetések ( 4 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Gyors
Büntetés
1
Hadik András
( 1 )Ford R5

Teszt
Gy6
2
2
Prokop Márton
( 7 )Lada 2107

Teszt
Gy6
2
3
Zsiga Vendel
( 15 )BMW E30

V. kat
Gy6
2
4
Kálmán Zoltán
( 28 )Suzuki Swift

II. kat
Gy6
2
Gy6 - Szakaszt nem teljesítették ( 11 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Szögligeti János
Szögligeti Gergő
( 17 )BMW E30 325i

V. kat
DNF
2
Hibján József
Szollár Csaba
( 2 )Ford R4

Teszt
DNS
3
Tóth Ottó
Ripka Attila
( 3 )Lada VFTS

Teszt
DNS
4
Ábel László
Galovics Miklós
( 4 )BMW E46

Teszt
DNS
5
Kiss Zsolt
Bartók Erik
( 6 )Peugeot 208 R2

Teszt
DNS
6
Péli Tibor
Gergely Zoltán
( 8 )Peugeot 205

Teszt
DNS
7
Farkas József
Géczi László,Búzás Róbert
( 13 )Lada 2107

VIII. kat
DNS
8
Burján Márk
Burján Zsolt
( 14 )Lada 2101

III. kat
DNS
9
Lang Arnold
Gorliczai Gábor
( 30 )Lada 2101

Teszt
DNS
10
Kalbatner Géza
( 102 )Lada 2107

Előfutó
DNS
11
Balázs Öcsi
( 103 )Lada 2107

Előfutó
DNS
Összetett eredmény ( 13 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 19 )BMW E30

V. kat
08:21,606

2
Lovász Gábor
Sziklai János
( 20 )BMW E30

V. kat
08:34,396
2.000
+12.790
+12.790
3
Spéder Bence
Kozma Gábor
( 21 )BMW E36

V. kat
08:39,224
2.000
+17.618
+4.828
4
5.
Járó Gyula
Horváth Ádám
( 26 )Suzuki Swift

III. kat
09:05,161
+43.555
+25.937
5
4.
Zsiga Vendel
Forgács Tamás
( 15 )BMW E30

V. kat
09:07,900
+46.294
+2.739
6
Kálmán Zoltán
Kálmán Zoltán
( 28 )Suzuki Swift

II. kat
09:24,481
4.000
+01:02,875
+16.581
7
Szögligeti János
Szögligeti Gergő
( 17 )BMW E30 325i

V. kat
09:28,385
+01:06,779
+3.904
8
Kiss Péter
Csantavéri Dániel
( 23 )VW Golf GTI

IV. kat
09:37,202
2.000
+01:15,596
+8.817
9
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert
( 22 )BMW E36

IV. kat
09:57,035
+01:35,429
+19.833
10
13.
Béres Attila
Nyitrai Márk
( 25 )Lada 2107

III. kat
10:06,192
+01:44,586
+9.157
11
Asztalos László
Asztalos-Ovád-Viktória
( 27 )Honda Civic 1.4

II. kat
10:16,494
2.000
+01:54,888
+10.302
12
10.
Kocsis Dániel
Hugai János
( 12 )Lada VFTS

VIII. kat
10:43,515
+02:21,909
+27.021
13
12.
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 29 )Trabant 601 RS

I. kat
11:09,160
2.000
+02:47,554
+25.645
Összetettben kiesett ( 2 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
14
Burján Márk
Burján Zsolt

Lada 2101
III. kat
OUT
13
Farkas József
Géczi László,Búzás Róbert

Lada 2107
VIII. kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 15 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
1
Hadik András
Kertész Krisztián

Ford R5
Teszt
11
Nagy Zoltán
Tóth Péter

BMW 325i
X. Licenc
7
Prokop Márton
Bratu Levente

Lada 2107
Teszt
5
Békési Richárd
Bernát Martin Zsolt

BMW 320
Teszt
10
Oláh Géza
Kuli József

Lada 2107
X. Licenc
100

Lada 2101
Előfutó
101

Lada 2101
Előfutó
2
Hibján József
Szollár Csaba

Ford R4
Teszt
3
Tóth Ottó
Ripka Attila

Lada VFTS
Teszt
4
Ábel László
Galovics Miklós

BMW E46
Teszt
6
Kiss Zsolt
Bartók Erik

Peugeot 208 R2
Teszt
8
Péli Tibor
Gergely Zoltán

Peugeot 205
Teszt
30
Lang Arnold
Gorliczai Gábor

Lada 2101
Teszt
102

Lada 2107
Előfutó
103

Lada 2107
Előfutó
Scroll to top