Eredmények

SRC Szlalom

2023.05.20. Encs
( Gy3 ) Encs SS3 1.5 Km , Rajt: 2023.05.20. (Szombat) 18:00
    
 Automatikus frissítés 
Gy3 - Abszolút szakasz eredmény ( 23 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Kerekes Dániel
( 33 )Subaru Impreza WRX

III. kat
01:33,014

2
Brilló Gábor
( 31 )Lada 2101

III. kat
01:33,440
+0.426
+0.426
3
Kálmán Zoltán
Kálmán Zoltán
( 28 )Suzuki Swift

Teszt
01:36,413
+3.399
+2.973
4
Kecskeméti Zoltán
( 34 )Mercedes W202

III. kat
01:37,491
+4.477
+1.078
5
Kiss Péter
Csantavéri Dániel
( 23 )VW Golf GTI

Teszt
01:40,239
+7.225
+2.748
6
Márton Noel
( 35 )BMW E46 323i

III. kat
01:44,117
+11.103
+3.878
7
Pallik Zoltán
( 40 )Lada 2103

I. kat
01:45,600
+12.586
+1.483
8
Zsiga Benedek
( 39 )Lada 2107

II. kat
01:46,058
+13.044
+0.458
9
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 29 )Trabant 601 RS

Teszt
01:49,369
+16.355
+3.311
10
Béres Attila
Nyitrai Márk
( 25 )Lada 2107

Teszt
01:49,548
+16.534
+0.179
11
Zöld Bence
( 37 )Lada 2107

II. kat
01:49,847
+16.833
+0.299
12
Hornyák Gábor
( 101 )Lada 2101

Előfutó
01:50,133
+17.119
+0.286
13
Asztalos László
Asztalos-Ovád-Viktória
( 27 )Honda Civic 1.4

Teszt
01:51,293
+18.279
+1.160
14
Prokop Márton
( 36 )Lada 2107

III. kat
01:53,268
+20.254
+1.975
15
Oláh Géza
Kuli József
( 10 )Lada 2107

Teszt
01:54,215
+21.201
+0.947
16
Lovász Gábor
Sziklai János
( 20 )BMW E30

Teszt
01:55,555
+22.541
+1.340
17
Spéder Bence
Kozma Gábor
( 21 )BMW E36

Teszt
01:55,785
+22.771
+0.230
18
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert
( 22 )BMW E36

Teszt
02:00,396
+27.382
+4.611
19
Burján Márk
Burján Zsolt
( 14 )Lada 2101

Teszt
02:00,638
+27.624
+0.242
20
Kocsis Dániel
Hugai János
( 12 )Lada VFTS

Teszt
02:13,147
+40.133
+12.509
21
Mikola István
( 32 )Lada 2107

III. kat
02:43,687
+70.673
+30.540
22
Prokop Márton
Bratu Levente
( 7 )Lada 2107

Teszt
02:49,262
+76.248
+5.575
23
Lang Arnold
Gorliczai Gábor
( 30 )Lada 2101

Teszt
03:41,950
+128.936
+52.688
Gy3 - Bűntetések ( 5 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Büntetés
1
Prokop Márton
( 36 )Lada 2107

III. kat
10
2
Kecskeméti Zoltán
( 34 )Mercedes W202

III. kat
45
3
Márton Noel
( 35 )BMW E46 323i

III. kat
20
4
Zsiga Benedek
( 39 )Lada 2107

II. kat
10
5
Pallik Zoltán
( 40 )Lada 2103

I. kat
10
Gy3 - Szakaszt nem teljesítették ( 21 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Tóth Bence
( 38 )Lada 2107

II. kat
DNF
2
Farkas József
Géczi László,Búzás Róbert
( 13 )Lada 2107

Teszt
DNS
3
Hadik András
Kertész Krisztián
( 1 )Ford R5

Teszt
DNS
4
Hibján József
Szollár Csaba
( 2 )Ford R4

Teszt
DNS
5
Tóth Ottó
Ripka Attila
( 3 )Lada VFTS

Teszt
DNS
6
Ábel László
Galovics Miklós
( 4 )BMW E46

Teszt
DNS
7
Békési Richárd
Bernát Martin Zsolt
( 5 )BMW 320

Teszt
DNS
8
Kiss Zsolt
Bartók Erik
( 6 )Peugeot 208 R2

Teszt
DNS
9
Péli Tibor
Gergely Zoltán
( 8 )Peugeot 205

Teszt
DNS
10
Nagy Zoltán
Tóth Péter
( 11 )BMW 325i

Teszt
DNS
11
Zsiga Vendel
Forgács Tamás
( 15 )BMW E30

Teszt
DNS
12
Szögligeti János
Szögligeti Gergő
( 17 )BMW E30 325i

Teszt
DNS
13
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 19 )BMW E30

Teszt
DNS
14
Járó Gyula
Horváth Ádám
( 26 )Suzuki Swift

Teszt
DNS
15
Lehóczki Máté
( 100 )Lada 2101

Előfutó
DNS
16
Kalbatner Géza
( 102 )Lada 2107

Előfutó
DNS
17
Balázs Öcsi
( 103 )Lada 2107

Előfutó
DNS
18
Lehóczki Máté
( 200 )Lada 2101

Előfutó
DNS
19
Hornyák Gábor
( 201 )Lada 2101

Előfutó
DNS
20
Kalbatner Géza
( 202 )Lada 2107

Előfutó
DNS
21
Balázs Öcsi
( 203 )Lada 2107

Előfutó
DNS
Összetett eredmény ( 9 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Brilló Gábor
( 31 )Lada 2101

III. kat
04:48,194
5.000

2
Kerekes Dániel
( 33 )Subaru Impreza WRX

III. kat
04:57,975
15.000
+9.781
+9.781
3
4.
Zöld Bence
( 37 )Lada 2107

II. kat
05:32,274
+44.080
+34.299
4
5.
Pallik Zoltán
( 40 )Lada 2103

I. kat
05:58,438
35.000
+70.244
+26.164
5
6.
Márton Noel
( 35 )BMW E46 323i

III. kat
06:05,727
50.000
+77.533
+7.289
6
10.
Zsiga Benedek
( 39 )Lada 2107

II. kat
06:07,503
40.000
+79.309
+1.776
7
8.
Prokop Márton
( 36 )Lada 2107

III. kat
06:13,973
15.000
+85.779
+6.470
8
3.
Mikola István
( 32 )Lada 2107

III. kat
06:16,839
+88.645
+2.866
9
Kecskeméti Zoltán
( 34 )Mercedes W202

III. kat
06:49,101
100.000
+120.907
+32.262
Összetettben kiesett ( 1 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
38

Lada 2107
II. kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 34 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
28
Kálmán Zoltán
Kálmán Zoltán

Suzuki Swift
Teszt
23
Kiss Péter
Csantavéri Dániel

VW Golf GTI
Teszt
29
Kozsup Gábor
Simkó Anita

Trabant 601 RS
Teszt
25
Béres Attila
Nyitrai Márk

Lada 2107
Teszt
101

Lada 2101
Előfutó
27
Asztalos László
Asztalos-Ovád-Viktória

Honda Civic 1.4
Teszt
10
Oláh Géza
Kuli József

Lada 2107
Teszt
20
Lovász Gábor
Sziklai János

BMW E30
Teszt
21
Spéder Bence
Kozma Gábor

BMW E36
Teszt
22
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert

BMW E36
Teszt
14
Burján Márk
Burján Zsolt

Lada 2101
Teszt
12
Kocsis Dániel
Hugai János

Lada VFTS
Teszt
7
Prokop Márton
Bratu Levente

Lada 2107
Teszt
30
Lang Arnold
Gorliczai Gábor

Lada 2101
Teszt
203

Lada 2107
Előfutó
202

Lada 2107
Előfutó
201

Lada 2101
Előfutó
200

Lada 2101
Előfutó
103

Lada 2107
Előfutó
102

Lada 2107
Előfutó
100

Lada 2101
Előfutó
26
Járó Gyula
Horváth Ádám

Suzuki Swift
Teszt
19

BMW E30
Teszt
17
Szögligeti János
Szögligeti Gergő

BMW E30 325i
Teszt
15
Zsiga Vendel
Forgács Tamás

BMW E30
Teszt
11
Nagy Zoltán
Tóth Péter

BMW 325i
Teszt
8
Péli Tibor
Gergely Zoltán

Peugeot 205
Teszt
6
Kiss Zsolt
Bartók Erik

Peugeot 208 R2
Teszt
5
Békési Richárd
Bernát Martin Zsolt

BMW 320
Teszt
4
Ábel László
Galovics Miklós

BMW E46
Teszt
3
Tóth Ottó
Ripka Attila

Lada VFTS
Teszt
2
Hibján József
Szollár Csaba

Ford R4
Teszt
1
Hadik András
Kertész Krisztián

Ford R5
Teszt
13
Farkas József
Géczi László,Búzás Róbert

Lada 2107
Teszt
Scroll to top