Eredmények

Greenplan MRC 3.forduló

2023.06.25. Ládbesenyő
( Gy5 ) Ládbesenyő SS5 4.25 Km , Rajt: 2023.06.25. (Vasárnap) 16:00
    
 Automatikus frissítés 
Gy5 - Abszolút szakasz eredmény ( 36 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michal Galik
Mário Juhas
( 1 )Subaru Impreza WRX STI

V.kat
02:17,261

2
Matej Lazar
Martin Kerekes
( 3 )Mitsubishi Lancer EVO IX.

V.kat
02:19,881
+2.620
+2.620
3
Potonyecz Ákos
( 18 )VW Proto

V.kat
02:24,112
+6.851
+4.231
4
Porkoláb Gergő
Matucsák Dávid
( 8 )BMW E46 M3

Licenc
02:25,713
+8.452
+1.601
5
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 2 )BMW E30

V.kat
02:25,988
+8.727
+0.275
6
Nagy István
Németh István
( 9 )VW Golf I GTI

Licenc
02:28,619
+11.358
+2.631
7
Romhányi Tamás
Romhányi Máté
( 16 )BMW E36 325i

V.kat
02:29,594
+12.333
+0.975
8
"Tejcsi"
Tóth Péter
( 7 )BMW E36

Licenc
02:31,337
+14.076
+1.743
9
Bukulya József
( 47 )Lada 2107

IV.Kat
02:31,357
+14.096
+0.020
10
Huhák Csaba
Bud Dávid
( 11 )Lada 2107

Licenc
02:34,542
+17.281
+3.185
11
Gajdos Gábor
Pap Zsolt
( 35 )Lada 2107

III.Kat
02:35,790
+18.529
+1.248
12
Csepela Richárd
Zimányi Attila
( 12 )BMW E36 Compact

V.kat
02:37,846
+20.585
+2.056
13
Szulics Flórián
( 4 )Toyota Celica

IV.Kat
02:38,288
+21.027
+0.442
14
Barnóczki Patrik
Stelbaczki Tamás
( 37 )Lada 2107

III.Kat
02:38,503
+21.242
+0.215
15
Tamás Gergő
Tamásné Egerszegi Noémi
( 36 )Lada 2107

III.Kat
02:40,523
+23.262
+2.020
16
Csernikovics Norbert
Szécsi Zoltán
( 32 )Lada 2101

III.Kat
02:41,907
+24.646
+1.384
17
Kiss Péter
Szunyogh Csaba
( 22 )VW Golf II Gti

IV.Kat
02:43,592
+26.331
+1.685
18
Molnár Máté
Prodán Márk
( 34 )Lada 2107

III.Kat
02:43,628
+26.367
+0.036
19
Oravecz Péter
Oravecz Petra
( 17 )BMW E36

V.kat
02:44,109
+26.848
+0.481
20
Ráczempek Lajos
( 23 )VW Golf IV

IV.Kat
02:44,867
+27.606
+0.758
21
Tóth Tibor
Tógyer István
( 10 )VW Golf I GTI

Licenc
02:45,779
+28.518
+0.912
22
Stefan Üveges
Stefan Urbansy
( 5 )Skoda 130 LR

II.Kat
02:46,225
+28.964
+0.446
23
Kálmán Zoltán
( 6 )Suzuki Swift

II.Kat
02:46,468
+29.207
+0.243
24
Kiss Mátyás
Marsalkó Máté
( 14 )VW Golf TDI 4X4

V.kat
02:49,107
+31.846
+2.639
25
File Zoltán
Csécsi tamás
( 20 )BMW E36

V.kat
02:49,978
+32.717
+0.871
26
Fajkuczius Gábor
Nadanicsek Zsolt
( 40 )Lada 2107

III.Kat
02:51,164
+33.903
+1.186
27
Domonkos Ádám
Bodnár Gergő
( 38 )Lada 2105

III.Kat
02:56,162
+38.901
+4.998
28
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 29 )Honda Civic

III.Kat
02:57,318
+40.057
+1.156
29
Bárdos Krisztián
Csató Roland
( 43 )Skoda Felicia

II.Kat
02:58,840
+41.579
+1.522
30
Ferjancsik István
Ferjancsik Árpád
( 39 )Lada 2107

III.Kat
02:59,106
+41.845
+0.266
31
Mészáros Róbert
Kuczó Zsolt
( 28 )Lada 2107

IV.Kat
03:00,031
+42.770
+0.925
32
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin
( 31 )Lada 2107

III.Kat
03:03,075
+45.814
+3.044
33
Sáfrány László
Papp Dávid
( 41 )Suzuki Swift

II.Kat
03:05,640
+48.379
+2.565
34
Hornyák István
Budai Gergely
( 45 )Suzuki Swift

I.Kat
03:13,340
+56.079
+7.700
35
Molnár Gergely
Molnárné Kovács Beáta
( 26 )BMW E36 Compact

IV.Kat
03:16,695
+59.434
+3.355
36
Gyapjas Máté
( 46 )Trabant 601

I.Kat
03:20,318
+01:03,057
+3.623
Gy5 - Bűntetések ( 4 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Gyors
Büntetés
1
Nagy István
( 9 )VW Golf I GTI

Licenc
Gy5
5
2
Csepela Richárd
( 12 )BMW E36 Compact

V.kat
Gy5
5
3
Nyitrai Márk
( 31 )Lada 2107

III.Kat
Gy5
5
4
Bárdos Krisztián
( 43 )Skoda Felicia

II.Kat
Gy5
5
Gy5 - Szakaszt nem teljesítették ( 6 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Bíró Gergő
Bíró István
( 19 )BMW E46

V.kat
DNS
2
Üveges Róbert
Négyesi Krisztián
( 21 )BMW E46

V.kat
DNS
3
"Szandró"
Nagy Csaba
( 25 )Lada 2107

IV.Kat
DNS
4
Barnóczki Ferenc
( 27 )Lada VFTS

IV.Kat
DNS
5
Járó Gyula
Király Gergő
( 30 )Suzuki Swift

III.Kat
DNS
6
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 44 )Trabant 601 RS

I.Kat
DNS
Összetett eredmény ( 31 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michal Galik
Mário Juhas
( 1 )Subaru Impreza WRX STI

V.kat
11:40,205

2
Matej Lazar
Martin Kerekes
( 3 )Mitsubishi Lancer EVO IX.

V.kat
11:56,240
5.000
+16.035
+16.035
3
4.
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 2 )BMW E30

V.kat
12:10,675
+30.470
+14.435
4
3.
Potonyecz Ákos
( 18 )VW Proto

V.kat
12:13,331
+33.126
+2.656
5
Romhányi Tamás
Romhányi Máté
( 16 )BMW E36 325i

V.kat
12:40,361
5.000
+01:00,156
+27.030
6
Bukulya József
( 47 )Lada 2107

IV.Kat
12:57,287
5.000
+01:17,082
+16.926
7
Gajdos Gábor
Pap Zsolt
( 35 )Lada 2107

III.Kat
13:20,934
15.000
+01:40,729
+23.647
8
10.
Barnóczki Patrik
Stelbaczki Tamás
( 37 )Lada 2107

III.Kat
13:25,057
+01:44,852
+4.123
9
Szulics Flórián
( 4 )Toyota Celica

IV.Kat
13:28,681
+01:48,476
+3.624
10
8.
Csepela Richárd
Zimányi Attila
( 12 )BMW E36 Compact

V.kat
13:37,222
5.000
+01:57,017
+8.541
11
12.
Csernikovics Norbert
Szécsi Zoltán
( 32 )Lada 2101

III.Kat
13:37,792
+01:57,587
+0.570
12
14.
Tamás Gergő
Tamásné Egerszegi Noémi
( 36 )Lada 2107

III.Kat
13:39,229
5.000
+01:59,024
+1.437
13
18.
Kiss Péter
Szunyogh Csaba
( 22 )VW Golf II Gti

IV.Kat
13:45,195
5.000
+02:04,990
+5.966
14
11.
Molnár Máté
Prodán Márk
( 34 )Lada 2107

III.Kat
13:56,767
+02:16,562
+11.572
15
16.
Kálmán Zoltán
( 6 )Suzuki Swift

II.Kat
13:58,099
5.000
+02:17,894
+1.332
16
13.
Oravecz Péter
Oravecz Petra
( 17 )BMW E36

V.kat
14:03,293
+02:23,088
+5.194
17
15.
Ráczempek Lajos
( 23 )VW Golf IV

IV.Kat
14:04,610
+02:24,405
+1.317
18
17.
Stefan Üveges
Stefan Urbansy
( 5 )Skoda 130 LR

II.Kat
14:08,540
+02:28,335
+3.930
19
20.
File Zoltán
Csécsi tamás
( 20 )BMW E36

V.kat
14:25,481
+02:45,276
+16.941
20
19.
Kiss Mátyás
Marsalkó Máté
( 14 )VW Golf TDI 4X4

V.kat
14:30,263
+02:50,058
+4.782
21
Fajkuczius Gábor
Nadanicsek Zsolt
( 40 )Lada 2107

III.Kat
14:33,892
+02:53,687
+3.629
22
23.
Bárdos Krisztián
Csató Roland
( 43 )Skoda Felicia

II.Kat
15:04,005
5.000
+03:23,800
+30.113
23
24.
Molnár Gergely
Molnárné Kovács Beáta
( 26 )BMW E36 Compact

IV.Kat
15:15,112
+03:34,907
+11.107
24
26.
Mészáros Róbert
Kuczó Zsolt
( 28 )Lada 2107

IV.Kat
15:16,728
+03:36,523
+1.616
25
30.
Domonkos Ádám
Bodnár Gergő
( 38 )Lada 2105

III.Kat
15:21,932
+03:41,727
+5.204
26
27.
Sáfrány László
Papp Dávid
( 41 )Suzuki Swift

II.Kat
15:30,348
5.000
+03:50,143
+8.416
27
22.
Ferjancsik István
Ferjancsik Árpád
( 39 )Lada 2107

III.Kat
15:32,641
+03:52,436
+2.293
28
29.
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin
( 31 )Lada 2107

III.Kat
15:33,326
15.000
+03:53,121
+0.685
29
31.
Hornyák István
Budai Gergely
( 45 )Suzuki Swift

I.Kat
16:07,742
+04:27,537
+34.416
30
25.
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 29 )Honda Civic

III.Kat
16:48,411
+05:08,206
+40.669
31
32.
Gyapjas Máté
( 46 )Trabant 601

I.Kat
17:05,620
5.000
+05:25,415
+17.209
Összetettben kiesett ( 6 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
44
Kozsup Gábor
Simkó Anita

Trabant 601 RS
I.Kat
OUT
27

Lada VFTS
IV.Kat
OUT
25
"Szandró"
Nagy Csaba

Lada 2107
IV.Kat
OUT
30
Járó Gyula
Király Gergő

Suzuki Swift
III.Kat
OUT
19
Bíró Gergő
Bíró István

BMW E46
V.kat
OUT
21
Üveges Róbert
Négyesi Krisztián

BMW E46
V.kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 5 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
8
Porkoláb Gergő
Matucsák Dávid

BMW E46 M3
Licenc
7
"Tejcsi"
Tóth Péter

BMW E36
Licenc
9
Nagy István
Németh István

VW Golf I GTI
Licenc
11
Huhák Csaba
Bud Dávid

Lada 2107
Licenc
10
Tóth Tibor
Tógyer István

VW Golf I GTI
Licenc
Scroll to top