Eredmények

Greenplan MRC 4.forduló

2023.07.23. Bózsva
( Gy7 ) Bózsva-Kishuta SS7 2.24 Km , Rajt: 2023.07.23. (Vasárnap) 16:35
    
 Automatikus frissítés 
Gy7 - Abszolút szakasz eredmény ( 22 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Gutai Marcell
Hajdina Martin
( 2 )Peugeot 208 R2

Licenc
01:36,766

2
Gutai Marcell
Hajdina Martin
( 28 )Peugeot 208 R2

III.kat
01:37,028
+0.262
+0.262
3
Kurtos Róbert
Fridrik Gergő
( 27 )Mitsubishi Lancer EVO IX.

Licenc
01:38,544
+1.778
+1.516
4
Michal Galik
Mario Juhas
( 3 )Subaru Impreza WRX STI

V.kat
01:43,899
+7.133
+5.355
5
Nagy Zoltán Tejcsi
Tóth Péter
( 11 )BMW 325i

Licenc
01:47,727
+10.961
+3.828
6
Štefan Üvegeš
Štefan Urbanský
( 9 )Skoda 130LR

II.kat
01:52,299
+15.533
+4.572
7
Bukulya József
Botos Zoltán
( 10 )Lada 2107

IV.kat
01:52,736
+15.970
+0.437
8
Kovács “Pici”
Farkas Krisztina
( 12 )BMW E36 320i

Licenc
01:53,063
+16.297
+0.327
9
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 7 )BMW E30

V.kat
01:54,512
+17.746
+1.449
10
Kiss Péter
Kiss Péter Béla
( 15 )VW Golf GTI

IV.kat
01:55,326
+18.560
+0.814
11
Márton Ferenc
Szemán Ádám
( 20 )Lada 2107

III.kat
01:56,173
+19.407
+0.847
12
Paulik Csaba
Doleszák István
( 16 )Lada 2105 VFTS

IV.kat
01:57,598
+20.832
+1.425
13
Nyuzó Renátó
Balogh Bence
( 21 )Lada 2101

III.kat
01:58,000
+21.234
+0.402
14
Lőrincz Róbert
Szakos Dénes
( 29 )Suzuki Ignis

Licenc
01:59,737
+22.971
+1.737
15
Kálmán Zoltán
( 23 )Suzuki Swift

II.kat
02:00,405
+23.639
+0.668
16
Lukács Bence
Nagy Dániel
( 22 )Lada A

IV.kat
02:00,840
+24.074
+0.435
17
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert
( 14 )BMW E36

IV.kat
02:03,929
+27.163
+3.089
18
Pallik Zoltán
Bacsó Tamás Zsolt
( 25 )Lada 2105

II.kat
02:04,557
+27.791
+0.628
19
Szulics Flórián
( 8 )Toyota Celica

IV.kat
02:08,009
+31.243
+3.452
20
Csizi Zoltan
Hajdu Imre
( 19 )Lada

III.kat
02:12,653
+35.887
+4.644
21
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 26 )Trabant 601 RS

I.kat
02:18,372
+41.606
+5.719
22
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 17 )Honda Civic

III.kat
02:23,374
+46.608
+5.002
Gy7 - Bűntetések ( 3 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Gyors
Büntetés
1
Szulics Flórián
( 8 )Toyota Celica

IV.kat
Gy7
5
2
Fehér Viktor
( 14 )BMW E36

IV.kat
Gy7
5
3
Lukács Bence
( 22 )Lada A

IV.kat
Gy7
5
Gy7 - Szakaszt nem teljesítették ( 6 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Kurtos Róbert
Fridrik Gergő
( 1 )Skoda Fabia R5

Licenc
DNS
2
Matej Lazar
Martin Kerekes
( 4 )Mitsubishi Lancer EVO IX.

V.kat
DNS
3
Bereczki Norbert
( 6 )Suzuki Swift

Licenc
DNS
4
Járó Gyula
Járó Vivien
( 18 )Suzuki Swift

III.kat
DNS
5
Sáfrány László
Bodnár Gergő
( 24 )Suzuki Swift

II.kat
DNS
6
Tóth József Yondi
( 30 )Lada VFTS

Licenc
DNS
Összetett eredmény ( 16 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Gutai Marcell
Hajdina Martin
( 28 )Peugeot 208 R2

III.kat
11:48,697

2
5.
Márton Ferenc
Szemán Ádám
( 20 )Lada 2107

III.kat
13:37,906
+01:49,209
+01:49,209
3
4.
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( 7 )BMW E30

V.kat
13:40,019
5.000
+01:51,322
+2.113
4
2.
Michal Galik
Mario Juhas
( 3 )Subaru Impreza WRX STI

V.kat
13:42,238
5.000
+01:53,541
+2.219
5
3.
Štefan Üvegeš
Štefan Urbanský
( 9 )Skoda 130LR

II.kat
13:45,507
+01:56,810
+3.269
6
17.
Bukulya József
Botos Zoltán
( 10 )Lada 2107

IV.kat
13:58,739
10.000
+02:10,042
+13.232
7
Fehér Viktor
Komjáthy Róbert
( 14 )BMW E36

IV.kat
14:12,792
5.000
+02:24,095
+14.053
8
9.
Nyuzó Renátó
Balogh Bence
( 21 )Lada 2101

III.kat
14:15,877
5.000
+02:27,180
+3.085
9
11.
Asztalos László
Asztalos-Ovád Viktória
( 17 )Honda Civic

III.kat
14:22,548
+02:33,851
+6.671
10
12.
Paulik Csaba
Doleszák István
( 16 )Lada 2105 VFTS

IV.kat
14:22,673
5.000
+02:33,976
+0.125
11
13.
Kiss Péter
Kiss Péter Béla
( 15 )VW Golf GTI

IV.kat
14:29,071
15.000
+02:40,374
+6.398
12
10.
Lukács Bence
Nagy Dániel
( 22 )Lada A

IV.kat
14:36,215
5.000
+02:47,518
+7.144
13
14.
Pallik Zoltán
Bacsó Tamás Zsolt
( 25 )Lada 2105

II.kat
15:11,120
5.000
+03:22,423
+34.905
14
8.
Szulics Flórián
( 8 )Toyota Celica

IV.kat
15:40,109
15.000
+03:51,412
+28.989
15
16.
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( 26 )Trabant 601 RS

I.kat
16:09,633
5.000
+04:20,936
+29.524
16
15.
Csizi Zoltan
Hajdu Imre
( 19 )Lada

III.kat
19:07,260
5.000
+07:18,563
+02:57,627
Összetettben kiesett ( 4 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
4
Matej Lazar
Martin Kerekes

Mitsubishi Lancer EVO IX.
V.kat
OUT
18
Járó Gyula
Járó Vivien

Suzuki Swift
III.kat
OUT
23

Suzuki Swift
II.kat
OUT
24
Sáfrány László
Bodnár Gergő

Suzuki Swift
II.kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 8 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
2
Gutai Marcell
Hajdina Martin

Peugeot 208 R2
Licenc
27
Kurtos Róbert
Fridrik Gergő

Mitsubishi Lancer EVO IX.
Licenc
11

BMW 325i
Licenc
12
Kovács “Pici”
Farkas Krisztina

BMW E36 320i
Licenc
29
Lőrincz Róbert
Szakos Dénes

Suzuki Ignis
Licenc
1
Kurtos Róbert
Fridrik Gergő

Skoda Fabia R5
Licenc
6

Suzuki Swift
Licenc
30

Lada VFTS
Licenc
Scroll to top