Eredmények

Greenplan MRC 5.forduló

2023.10.15. Sajókaza-Felsőnyárád
( Gy5 ) Felsőnyárád-Sajókaza SS5 5.1 km , Rajt: 2023. október 15. (vasárnap) 14:45
    
 Automatikus frissítés 
Gy5 - Abszolút szakasz eredmény ( 36 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michal Galik
Miriam Hasajová
( M2 )Subaru Impreza WRX

V.kat
03:33,073

2
Jóna Gábor
Farkas Martin
( M57 )Lada 2107

Licenc
03:33,428
+0.355
+0.355
3
Henyecz Norbert
Markovics Ferenc
( M14 )Lada VFTS

Licenc
03:36,900
+3.827
+3.472
4
Gajdos Gábor
Pap Zsolt
( M33 )Lada 2107

III.kat
03:43,421
+10.348
+6.521
5
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( M3 )BMW E30

V.kat
03:43,841
+10.768
+0.420
6
Siteri Sándor
Holdas Zsolt
( M40 )Lada 2107

III.kat
03:43,858
+10.785
+0.017
7
Stregova Péter
Kovács Béla
( M47 )Lada 2107

III.kat
03:46,283
+13.210
+2.425
8
Lénárth Márk
Lénárth László
( M31 )Lada VFTS

IV.kat
03:50,147
+17.074
+3.864
9
„Buksi Papa”
Tatara Ákos
( M29 )Lada 2107

IV.kat
03:51,205
+18.132
+1.058
10
Ferjancsik István
Ferjancsik Árpád
( M38 )Lada 2107

III.kat
03:51,892
+18.819
+0.687
11
Tamás Gergő
Kovács Zsolt
( M35 )Lada 2107

III.kat
03:54,361
+21.288
+2.469
12
Sike Péter
Nagy Gábor
( M26 )BMW E46 320i

IV.kat
03:55,880
+22.807
+1.519
13
Tóth Martin
Tóth Anett
( M43 )Lada 2105

III.kat
03:56,825
+23.752
+0.945
14
„Tejcsi”
Tóth Péter
( M8 )BMW E36 325i

Licenc
03:57,156
+24.083
+0.331
15
Stefan Üveges
Stefan Urbansky
( M5 )Škoda 130 LR

II.kat
03:58,359
+25.286
+1.203
16
Dallos Andor
Kuli József
( M15 )Seat Ibiza VR6

V.kat
03:58,433
+25.360
+0.074
17
Kiss Péter
Kiss Péter Béla
( M24 )VW Golf II GTI

IV.kat
03:59,816
+26.743
+1.383
18
Mihálszki Csaba
Herczeg Ádám
( M12 )Renault Clio RS

Licenc
04:00,787
+27.714
+0.971
19
Kálmán Zoltán
Kálmán Krisztofer
( M49 )Suzuki Swift

II.kat
04:01,472
+28.399
+0.685
20
Béres László
Somodi Ádám
( M41 )Lada 2107

III.kat
04:06,636
+33.563
+5.164
21
Oszkó Krisztián
Boczki Dániel
( M42 )Lada VFTS

III.kat
04:08,246
+35.173
+1.610
22
Bukulya József
Botos Zoltán
( M6 )Lada 2107

IV.kat
04:08,692
+35.619
+0.446
23
Sáfrány László
Papp Dávid
( M50 )Suzuki Swift

II.kat
04:10,657
+37.584
+1.965
24
Stelbaczki Tamás
Erdélyi Márk
( M45 )Lada 2107

III.kat
04:10,885
+37.812
+0.228
25
Barnóczki Patrik
Barnóczki Ferenc
( M34 )Lada 2107

III.kat
04:11,635
+38.562
+0.750
26
Üveges Róbert
Négyesi Krisztián
( M18 )BMW E46

V.kat
04:21,384
+48.311
+9.749
27
Major Imre
Nagy Zsolt
( M53 )Suzuki Swift GTI

II.kat
04:32,488
+59.415
+11.104
28
Czomba Kristóf
Bud Dávid
( M30 )Lada 2107

IV.kat
04:33,422
+01:00,349
+0.934
29
Szögligeti János
Szögligeti Gergő
( M21 )BMW E30

V.kat
04:33,926
+01:00,853
+0.504
30
Pipoly Roland
Sándor Patrik
( M22 )BMW E30

V.kat
04:38,522
+01:05,449
+4.596
31
Bíró Gegő
Bíró István
( M20 )BMW E46 V8

V.kat
04:39,673
+01:06,600
+1.151
32
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( M55 )Trabant 601 RS

I.kat
04:40,594
+01:07,521
+0.921
33
Lőrincz Róbert
Szakos Dénes
( M9 )Suzuki Ignis

Licenc
04:47,860
+01:14,787
+7.266
34
Kormos Gábor
Majoros Dávid
( M19 )BMW E36

V.kat
04:48,395
+01:15,322
+0.535
35
Lukács Ferenc
Szlovák Julianna
( M56 )Trabant 601

I.kat
04:51,797
+01:18,724
+3.402
36
Domonkos Ádám
Bodnár Gergő
( M37 )Lada 2105

III.kat
05:02,090
+01:29,017
+10.293
Gy5 - Bűntetések ( 4 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Gyors
Büntetés
1
Czomba Kristóf
( M30 )Lada 2107

IV.kat
Gy5
5
2
Béres László
( M41 )Lada 2107

III.kat
Gy5
5
3
Stregova Péter
( M47 )Lada 2107

III.kat
Gy5
5
4
Kiss Mátyás
( M17 )VW Golf 4X4

V.kat
Gy5
5
Gy5 - Szakaszt nem teljesítették ( 10 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kateg.
Nem teljesített
1
Kiss Mátyás
Pálfi Krisztián
( M17 )VW Golf 4X4

V.kat
DNS
2
Szulics Flórián
Pingor Gergely
( M7 )Toyota Celica

IV.kat
DNS
3
Oravecz Péter
Oravecz Petra
( M16 )BMW E36

V.kat
DNS
4
Hajtós Péter
Györgydeák Ákos
( M25 )Renault Megane

IV.kat
DNS
5
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin
( M36 )Lada 2107

III.kat
DNS
6
Boda Sándor
Gressai Ferenc
( M39 )Škoda 130 LR

III.kat
DNS
7
Svidró Balázs
Kerekes Dávid
( M44 )Lada 2107

III.kat
DNS
8
Tankoczy Csaba
Kasza Zsolt
( M48 )Lada VFTS

III.kat
DNS
9
Bálint János
Csizi Zoltán
( M52 )Lada 2107

II.kat
DNS
10
Nagy István
Tóth Tibor
( M11 )VW Golf GTI

Licenc
DNS
Összetett eredmény ( 31 versenyző)
Sorsz.
Versenyző
(rajtsz) Autó
Csop.
Kat.
Idő
Kül.
1
Michal Galik
Miriam Hasajová
( M2 )Subaru Impreza WRX

V.kat
17:50,668
5.000

2
14.
Siteri Sándor
Holdas Zsolt
( M40 )Lada 2107

III.kat
18:55,671
10.000
+01:05,003
+01:05,003
3
2.
Nyeste Krisztián
Varga Zsolt
( M3 )BMW E30

V.kat
18:58,267
+01:07,599
+2.596
4
3.
Stregova Péter
Kovács Béla
( M47 )Lada 2107

III.kat
18:59,791
5.000
+01:09,123
+1.524
5
4.
„Buksi Papa”
Tatara Ákos
( M29 )Lada 2107

IV.kat
19:02,657
+01:11,989
+2.866
6
9.
Gajdos Gábor
Pap Zsolt
( M33 )Lada 2107

III.kat
19:28,926
5.000
+01:38,258
+26.269
7
6.
Lénárth Márk
Lénárth László
( M31 )Lada VFTS

IV.kat
19:44,768
+01:54,100
+15.842
8
5.
Dallos Andor
Kuli József
( M15 )Seat Ibiza VR6

V.kat
19:55,044
5.000
+02:04,376
+10.276
9
7.
Ferjancsik István
Ferjancsik Árpád
( M38 )Lada 2107

III.kat
20:05,914
+02:15,246
+10.870
10
8.
Barnóczki Patrik
Barnóczki Ferenc
( M34 )Lada 2107

III.kat
20:12,486
+02:21,818
+6.572
11
13.
Stefan Üveges
Stefan Urbansky
( M5 )Škoda 130 LR

II.kat
20:13,893
+02:23,225
+1.407
12
10.
Sike Péter
Nagy Gábor
( M26 )BMW E46 320i

IV.kat
20:15,581
+02:24,913
+1.688
13
11.
Kiss Péter
Kiss Péter Béla
( M24 )VW Golf II GTI

IV.kat
20:23,538
+02:32,870
+7.957
14
12.
Tamás Gergő
Kovács Zsolt
( M35 )Lada 2107

III.kat
20:38,033
10.000
+02:47,365
+14.495
15
Sáfrány László
Papp Dávid
( M50 )Suzuki Swift

II.kat
20:45,921
+02:55,253
+7.888
16
18.
Stelbaczki Tamás
Erdélyi Márk
( M45 )Lada 2107

III.kat
20:56,555
+03:05,887
+10.634
17
22.
Béres László
Somodi Ádám
( M41 )Lada 2107

III.kat
21:07,543
25.000
+03:16,875
+10.988
18
25.
Oszkó Krisztián
Boczki Dániel
( M42 )Lada VFTS

III.kat
21:09,002
10.000
+03:18,334
+1.459
19
17.
Bukulya József
Botos Zoltán
( M6 )Lada 2107

IV.kat
21:21,875
+03:31,207
+12.873
20
21.
Tóth Martin
Tóth Anett
( M43 )Lada 2105

III.kat
21:21,899
+03:31,231
+0.024
21
16.
Kálmán Zoltán
Kálmán Krisztofer
( M49 )Suzuki Swift

II.kat
21:54,339
+04:03,671
+32.440
22
20.
Major Imre
Nagy Zsolt
( M53 )Suzuki Swift GTI

II.kat
22:05,882
+04:15,214
+11.543
23
Lukács Ferenc
Szlovák Julianna
( M56 )Trabant 601

I.kat
22:56,520
+05:05,852
+50.638
24
27.
Kozsup Gábor
Simkó Anita
( M55 )Trabant 601 RS

I.kat
22:59,168
+05:08,500
+2.648
25
24.
Czomba Kristóf
Bud Dávid
( M30 )Lada 2107

IV.kat
23:29,306
5.000
+05:38,638
+30.138
26
Pipoly Roland
Sándor Patrik
( M22 )BMW E30

V.kat
23:44,930
+05:54,262
+15.624
27
30.
Bíró Gegő
Bíró István
( M20 )BMW E46 V8

V.kat
24:22,537
5.000
+06:31,869
+37.607
28
31.
Kormos Gábor
Majoros Dávid
( M19 )BMW E36

V.kat
26:18,221
+08:27,553
+01:55,684
29
32.
Domonkos Ádám
Bodnár Gergő
( M37 )Lada 2105

III.kat
26:29,137
+08:38,469
+10.916
30
29.
Szögligeti János
Szögligeti Gergő
( M21 )BMW E30

V.kat
26:58,718
+09:08,050
+29.581
31
19.
Üveges Róbert
Négyesi Krisztián
( M18 )BMW E46

V.kat
27:56,922
+10:06,254
+58.204
Összetettben kiesett ( 9 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
Nem teljesített
M16
Oravecz Péter
Oravecz Petra

BMW E36
V.kat
OUT
M48
Tankoczy Csaba
Kasza Zsolt

Lada VFTS
III.kat
OUT
M44
Svidró Balázs
Kerekes Dávid

Lada 2107
III.kat
OUT
M36
Nyitrai Márk
Kerékgyártó Martin

Lada 2107
III.kat
OUT
M17
Kiss Mátyás
Pálfi Krisztián

VW Golf 4X4
V.kat
OUT
M7
Szulics Flórián
Pingor Gergely

Toyota Celica
IV.kat
OUT
M25
Hajtós Péter
Györgydeák Ákos

Renault Megane
IV.kat
OUT
M39
Boda Sándor
Gressai Ferenc

Škoda 130 LR
III.kat
OUT
M52
Bálint János
Csizi Zoltán

Lada 2107
II.kat
OUT
Összetettben nem értékelt ( 6 versenyző)
No.
Versenyző
Autó
Kateg.
M57
Jóna Gábor
Farkas Martin

Lada 2107
Licenc
M14
Henyecz Norbert
Markovics Ferenc

Lada VFTS
Licenc
M8
„Tejcsi”
Tóth Péter

BMW E36 325i
Licenc
M12
Mihálszki Csaba
Herczeg Ádám

Renault Clio RS
Licenc
M9
Lőrincz Róbert
Szakos Dénes

Suzuki Ignis
Licenc
M11
Nagy István
Tóth Tibor

VW Golf GTI
Licenc
Scroll to top